На виконання Плану заходів з попередження правопорушень і недопущення скоєння злочинів у молодіжному середовищі та в рамках профорієнтаційної роботи 10 квітня доцент кафедри теорії та історії держави і права Юридичного інституту Наталія Пильгун і студентка 1 курсу Марія Рощук провели бесіду на тему «Наркоманія серед молоді та її запобігання» зі старшокласниками школи № 67 Солом’янського району міста Києва.
Однією з причин поширення наркоманії є дефіцит знань про наркотики та їх вплив на організм людини. Тому під час бесіди обговорювалися питання виникнення наркоманії та причини її поширення серед молоді, незворотні соціально-біологічні наслідки вживання наркотиків, шляхи профілактики наркозалежності, переваги здорового способу життя. Щоб боротися з ворогом, його потрібно добре знати. Наркоманія – складна проблема для суспільства. Вона вражає молодь, збільшує кількість правопорушень. Тому в усіх країнах існують закони, що спрямовані проти виготовлення, розповсюдження, продажу, зберігання та перевезення наркотичних речовин. Наркоман – небезпека для суспільства. Не будьмо байдужими спостерігачами. Час зупинити зло, а наш розум та інтелект неодмінно допоможуть нам у цьому.