05 жовтня 2017 року для студентів 4-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» за участю т.в.о. заступника начальника відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Дмитра Парвова.
Практичне заняття проводилось із застосуванням методу ділової гри з метою вивчення теоретичних та практичних аспектів огляду місця події як невідкладної слідчої дії, участі працівників патрульної поліції у частині розкриття злочинів по «гарячих слідах» тощо. Під час проведення заняття Дмитро Парвов ознайомив студентів з криміналістичною технікою, яка застосовується патрульними під час несення служби, а також відповів на чисельні питання студентів, які стосувалися загальних та спеціальних методів криміналістики, які використовуються працівниками поліції при розкритті злочину. Такі інтерактивні методи навчання, на відміну від традиційних, базуються на активній взаємодії учасників навчального процесу, а також дозволяють зробити навчальний процес більш цікавим та ефективним.