05 жовтня 2017 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Іриною Толкачовою разом зі студентами Жанною Яківчук і Тетяною Данченко проведено лекцію-диспут з учнями ЗОШ №35 м. Києва на тему «Перспективи професії юриста в умовах євроінтеграції України» та бесіду з учнями ЗОШ №83 м. Києва на тему «Юрист – важлива професія в розвиненому демократичному суспільстві».
Мета зустрічей – пояснити учням суспільну важливість професії юриста, підкреслити зростання престижності даної професії в умовах євроінтеграції України. Ірина Толкачова у ході проведення заходів зазначила, що в умовах поглиблення інтеграційних процесів у сфері вищої освіти особливого значення набуває навчання англійською мовою. Адже на сьогодні всі сфери діяльності пов’язані з міжнародною співпрацею, і спеціалісти з вільним знанням англійської мови у своїй професійній сфері матимуть набагато більші шанси на кращу роботу. Особливо це стосується людей, які планують після закінчення ВНЗ працювати не в Україні, а в інших країнах Європи. Студентка Тетяна Данченко зауважила, що в цьому навчальному році у Навчально-науковому юридичному інституті відкрито англомовний проект, де студенти першого курсу мають можливість не тільки вивчати навчальні дисципліни виключно англійською мовою, але й підвищити свій рівень володіння іноземною мовою. Наприкінці заходів учням було роздано буклети з інформацією про діяльність Національного авіаційного університету та Навчально-наукового юридичного інституту.