04 жовтня 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового юридичного інституту професором кафедри господарського, повітряного та космічного права Дмитром Беззубовим проведено тематичну лекцію у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня із поглибленим вивченням англійської мови № 15 та загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня № 36 імені С.П. Корольова м. Києва на тему «Переваги юридичної освіти».
Проведений захід приурочений до Дня юриста та Міжнародного дня правозахисника. Зустрічі зі старшокласниками мали на меті довести інформацію до школярів про юридичну професію, аспекти діяльності юриста у різних сферах життя суспільства, важливість здобуття вищої юридичної освіти та основні перспективи й переваги отримання вищої юридичної освіти в Національному авіаційному університеті. Після проведення тематичних бесід Дмитро Беззубов відповів на запитання учнів, які стосувалися особливостей навчання та англомовних проектів в НН ЮІ НАУ. Профорієнтаційна робота сприяє налагодженню співпраці між Навчально-науковим юридичним інститутом НАУ та загальноосвітніми середніми навчальними закладами у сфері науково-дослідної, навчально-методичної та соціально-культурної діяльності.