04 жовтня 2017 року на виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки, старшим викладачем кафедри конституційного та адміністративного права Оксаною Миронець та доцентом Ольгою Гусар проведено конкурс презентацій серед студентів 3-го курсу Навчально-наукового юридичного інституту на тему «Наука заради миру і безпеки».
Свідоме розуміння студентами інтеграційних процесів щодо європейського політичного, економічного, правового простору України, а також необхідності співробітництва з Північноатлантичним альянсом дозволило підійти творчо та креативно до поставленого завдання. Старшокурсники у своїх презентаціях спромоглися відтворити власне бачення ролі науки як інструмента політики, спрямованої на поглиблення співпраці та діалогу з усіма міжнародними партнерами на основі наукових досліджень та інновацій цивільного характеру. За результатами конкурсу перше місце посіли студенти групи ПР-302 Володимир Спірін, Андрій Кузьмін, друге місце - студенти групи ПР-303 Ольга Бузун, Олена Хомченко, третє місце - студентка групи ПР-303 Ірина Капустяк.