04 жовтня 2017 року студенти груп ПР-303 та ПР-202 Навчально-наукового юридичного інституту разом з наставниками Мариною Зеленовою та Юлією Белугою відвідали галерею «Золоте сечіння».
Майбутні правники познайомились з роботами таких видатних художників як: Рембрандт, Пікассо, Далі та Джакометті. Особливе враження на молодь справив офорт Рембрандта – «Святий Ієронім в темній кімнаті», а також точна копія найвідомішої картини японського художника Кацусікі Хокусая – «Велика хвиля в Канагаві». Мистецтво має унікальні можливості виховного впливу на молодь, її етичного, естетичного виховання, певного витончення внутрішнього світу, духовного зростання, розкриття та розвитку задатків та творчих здібностей. А вищий навчальний заклад освіти повинен бути дієвим соціально-педагогічним середовищем, яке виховує молоду людину на кращих гуманістичних цінностях, традиціях українського народу.