27 вересня 2017 року, в рамках проведення профорієнтаційних заходів серед молоді, доцент кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту Ірина Устинова разом із представниками Навчально-наукового інституту неперервної освіти взяла участь в «ярмарці професій» навчальних закладів м. Києва та Київської області, яка була організована Ірпінським міським центром зайнятості.
Ірина Устинова ознайомила старшокласників із новим переліком спеціальностей, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності, правилами прийому до НАУ, матеріально-технічною базою, навчанням на перспективному англомовному проекті, вартістю навчання, можливостями реалізувати свій творчий потенціал в університеті. Наприкінці заходу керівництво Ірпінського міського центру зайнятості подякувало колективу НАУ за багаторічну співпрацю та активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді.