На виконання Плану заходів з попередження правопорушень та недопущення скоєння злочинів у молодіжному середовищі 08 квітня студенти Юридичного інституту під керівництвом директора Ірини Сопілко, завідувача кафедри кримінального права і процесу Софії Лихової відвідали у супроводі заступника начальника Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Житомирській області Анатолія Бобриньова та голови синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрея Віктора Яценко Житомирську виправну колонію № 4 (в установі відбувають кримінальне покарання чоловіки вперше засуджені до позбавлення волі за тяжкі та особливо тяжкі злочини) та Житомирську тюрму № 8 (місце утримання засуджених до довічного ув’язнення та за навмисні особливо тяжкі злочини). Начальник колонії – підполковник внутрішньої служби Сергій Терехов провів екскурсію в двох зонах – житловій та виробничій, де відвідувачі мали можливість ознайомитися з гуртожитками казарменого типу, їдальнею, клубом для засуджених, молитовною кімнатою, приміщеннями для надання засудженим тривалих та короткотривалих побачень, виробничими цехами (по виготовленню корпусних та м’яких меблів, механічній обробці деревини, пошиття взуття), пекарні. Екскурсія до в’язниці – один із дієвих засобів профілактики злочинності та виховного впливу на молодь.