26 вересня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів груп на тему «Адаптація студентів у ВНЗ: соціально-педагогічні проблеми».
26 вересня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та комУ роботі семінару взяли участь: директор інституту Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України Микола Головко, відповідальна особа за навчально-виховну роботу НН ЮІ Ніна Троцюк, старший наставник НН ЮІ Олена Макеєва, психолог відділу гуманітарного розвитку НАУ Віталій Сидоркін, заступник голови студентської ради Вячеслав Папахчян, наставники та командири груп. У ході проведення семінару обговорювалися питання психолого-педагогічної адаптації студентів першого курсу у вищому навчальному закладі, її видів і форм, факторів соціальної адаптації студентів, ролі педагога у процесі адаптації студентів- першокурсників, психологічні аспекти адаптації та ролі студентського самоврядування в процесі адаптації студентів. Обговорюючи ці актуальні проблеми, у залі зав’язалась жвава дискусія з приводу тих чинників, які впливають на адаптацію студентів. Під час підведення підсумків були обговорені питання удосконалення виховної роботи зі студентами першого курсу, що дасть можливість підвищити якість навчання, їх мотивацію до навчання, виховати студентів справжніми юристами-професіоналами та свідомими громадянами нашої держави. ндирів груп на тему «Адаптація студентів у ВНЗ: соціально-педагогічні проблеми».