26 вересня 2017 року до Всеукраїнського дня бібліотек та до Дня працівника освіти у Навчально-науковому Юридичному інституті проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу», мета якої - залучення студентського активу до роботи з поповнення бібліотеки методичного кабінету.
Від кожної академічної групи студентами були подаровані підручники, навчальні посібники 2016-2017 року видання, якими тепер зможуть користуватися всі зацікавлені. Меценатство та благодійність — одні з найповажніших рис поціновувачів книги, які докладають зусиль до наповнення інтелектуальної скарбниці, користуватися якою можуть студенти, викладачі, працівники ВНЗ, котрі зацікавлені у збагаченні своїх знань. Приємно, що дарувати книги у бібліотеку методичного кабінету стало доброю традицією у стінах Інституту. Дирекція Навчально-наукового Юридичного інституту висловлює щиру вдячність студентам, які долучилися до акції та подарували навчальну літературу у фонд методичного кабінету. Всі книги обов’язково знайдуть свого читача.