8 вересня 2017 року в Міністерстві юстиції України відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення збору та аналізу чинних політик, процедур і практик діяльності в галузі попередження злочинності неповнолітніх. Національний авіаційний університет представляла на заході професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового Юридичного інституту, д.ю.н. Надія Армаш.
Мета заходу – визначення та спільне погодження алгоритму виконання завдань робочої групи з урахуванням проекту Стратегії попередження злочинності неповнолітніх, розробленого експертами в рамках виконання канадського проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні». Під час засідання ознайомлено членів робочої групи з політиками, проектами, практиками, які стали основою написання проекту Стратегії попередження злочинності неповнолітніх, визначено цілі в галузі попередження злочинності неповнолітніх, погоджено список суб'єктів звернення (ОДВ, ОМС, ГО, МО тощо). Навчально-науковий Юридичний інститут НАУ активно сприяє державним програмам протидії злочинності. Працюючи зі студентством науково-педагогічний склад як ніхто розуміє значення ефективності попередження злочинності серед молоді, а тому закликає усіх небайдужих до співпраці у цій сфері.