14 червня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася зустріч студентів 1 курсу з випускницею 2013 року, керівником Громадської організації Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних», помічником народного депутата України - Олександрою Вєдєньєвою.
Сучасні та освічені молоді люди – сьогодення України, її майбутнє. Їх енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у державних структурах, бізнесі, політиці, науці та інших сферах суспільного життя. Яскравим прикладом особистісного росту та реалізації себе як фахівця і активної молодої людини є випускниця Інституту, стипендіатка програми Завтра.UA Вєдєньєва Олександра, яка завітала до студентів першого курсу, щоб обговорити з ними ключові проблемні питання стосовно законодавчого забезпечення євроінтеграційних процесів України та спонукати їх до розвитку власного потенціалу та відповідних молодіжних та пов’язаних з молоддю інститутів громадянського суспільства. Олександра Вєдєньєва розповіла студентам про роботу комітетів Верховної Ради України та посадові обов’язки помічника-консультанта народного депутата України, поділилась думками про те, як студентам першого курсу мотивувати себе на навчання. Зустрічі з успішними випускниками Інституту корисні для студентів, так як інформують їх про те, до чого треба бути готовим після закінчення університету та якими є перспективи кар’єрного зростання у молодого покоління.