26 травня 2017 року студенти навчальних груп ПР-302 та ПР-401 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставників Ігоря Розума та Юлії Юринець відвідали Перший історичний парк сучасної скульптури та інсталяції «Пейзажна алея».
Пейзажна алея - зона відпочинку в місті Києві, створена на місці прихованих оборонних валів Верхнього міста та прокладена на початку 1980-х років за проектом архітектора Авраама Мілецького. Гуляючи стежками Пейзажної алеї студенти змогли зануритися в дивовижний краєвид з висоти історичного Верхнього міста та оглянути майданчик, який проектувався як частина комплексу Архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Київ». Незабутнє враження на майбутніх юристів справили дивовижні звірі та казкові персонажі, здатні привести в захват не лише дітей, а й дорослих. Екскурсії відіграють важливу функціональну роль у задоволенні рекреаційних потреб студента: духовних, естетичних, інформаційних. Вони дозволяють моделювати рекреаційну діяльність людини, пов'язану з пізнанням навколишнього світу.