22 травня 2017 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту Наталія Недогибченко (група ПР-303) (науковий керівник – к.ю.н., доцент Толкачова І.А.) та Олена Безпальча (група ПР-503М) (науковий керівник – д.ю.н., професор Бородін І.Л.) прийняли участь у фінальному етапі конкурсу студентських есе на тему «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави».
Організатором заходу виступив Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Конкурс проводився упродовж 3-17 травня 2017 року серед студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів міста Києва. Оцінювали роботи представники конкурсної комісії від системи БПД, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадських правозахисних організацій. Участь студентів Навчально-наукового Юридичного інституту у заходах такого рівня сприяє підвищенню правової свідомості, культури та освіченості молоді.