27 березня третій раз поспіль в Юридичному інституті проходив методичний семінар для наставників академічних груп.
В обговорені актуальних питань формування особистості у вищій школі, психологічних основах міжособистісних стосунків у студентських колективах взяли участь: начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій Олена Калініченко, директор Ірина Сопілко, заступник директора з виховної роботи Ірина Тимкович, старший наставник Олена Макєєва, наставники груп 1-5 курсів, студент 5 курсу Роман Коцевой та психолог кафедри педагогіки та психології професійної освіти Вікторія Фурман, В кінці зустрічі були оголошені результати анкетування «Наставник групи очима студентів», проведеного у березні. Наставники груп є частиною системи навчально-виховної роботи зі студентами, тому всі задачі цієї роботи одночасно є і задачами наставників груп. За відгуками студентів Юридичного інституту, зусилля наставників груп знаходять відклик в їх душах. І це є сама велика радість – визнання їх роботи.