22 травня 2017 року студенти групи ПР-201 Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Софіївський державний архітектурно-історичний заповідник.
Софія Київська - це перлина світової архітектури, видатна пам’ятка давньоруського зодчества XI ст., яка зачарувала студентів, тільки вони переступили поріг заповідника. Під час екскурсії майбутні правники були вражені красою Софіївського собору, який одягнений у пишні барокові шати, що органічно поєднуються з мальовничим монастирським ансамблем XVIII ст. Перебуваючи на подвір’ї в оточенні прекрасних споруд таких як: будинок Митрополита, Хлібня, Трапезна, Бурса, Братський корпус, дзвіниця, Південна вежа, студенти поринули у давнину з відчуттям далекого відлуння тихого монастирського життя. Дана екскурсія є важливим засобом патріотичного виховання молоді, яка сприяє вивченню ними історії країни, героїчного минулого її народу, традицій, розвитку культури та мистецтва.