19 травня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту разом із студентами 1-3 курсів прийняли дистанційну участь у презентації річної доповіді правозахисних організацій «Права людини – 2016».
Під час заходу присутні мали змогу подискутувати та виступити із доповідями про роль Конституції України як Основного Закону держави і суспільства, особливості її охорони, стан захисту конституційних прав та свобод людини і громадянина в Україні. Проведення заходу сприяло висвітленню конкретних пропозицій щодо удосконалення системи захисту прав людини в Україні шляхом внесення змін до чинного законодавства.