16 травня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася зустріч студентів із телевізійним продюсером Ілларіоном Павлюком.
У рамках заходу проведено майстер-клас на тему: "Як працює пропаганда", упродовж якого гостем розглянуто поняття пропаганди та характерні їй ознаки, на практичних прикладах проілюстровано відмінності пропаганди від звичайних інформаційних новин, розкрито види пропаганди та технології маніпуляції з підсвідомістю людини з метою отримання та формування керованого мислення. Студенти також отримали можливість взяти безпосередню участь у невеликому експерименті з маніпулювання свідомістю. Зустріч має неабияке значення для майбутніх юристів, адже такий майстер-клас не лише підвищує рівень обізнаності студентів-правників, але й дає можливість використати отриманні знання у своїй майбутній професії.