25 та 26 квітня 2017 року асистентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Алісою Логвиненко проведено профорієнтаційну роботу в середніх загальноосвітніх школах №65, №258, гімназії «Фортуна» м. Києва та Стеблівській загальноосвітній школі ім. І.С. Нечуя-Левицького.
Під час заходів учні отримали інформацію про напрями підготовки та умови навчання в Навчально-науковому Юридичному інституті. Зосереджено увагу старшокласників на запровадженні англомовного проекту, що є важливим напрямком в навчанні та відіграє значну роль в подальшому працевлаштуванні. Наприкінці зустрічей школярам роздані буклети та інша інформаційно-довідкова продукція Національного авіаційного університету та Навчально-наукового Юридичного інституту, в яких детально окреслено умови вступу до вищого навчального закладу.