26 квітня 2017 року Студентською радою Навчально-наукового Юридичного інституту для учнів Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ м. Києва проведено бесіду на тему: «Вплив наркотиків, алкоголю та тютюну на організм людини».
Мета зустрічі - поглибити знання учнів про хімічну природу шкідливих речовин у складі алкогольних напоїв, тютюну, наркотичних засобів. У виступах студенти Інституту презентували своє бачення цієї проблеми в молодіжному середовищі, її незворотних негативних наслідків для життя і здоров’я людини та необхідності формування якостей сильної особистості, здатної протистояти тютюновій, алкогольній і наркотичній індустрії. Майбутні юристи також навели загрозливі статистичні дані про шкідливі звички молоді – паління, вживання спиртних напоїв та наркотичної залежності, за допомогою віршів та короткометражних роликів закликали присутніх не вживати шкідливі речовини. Наприкінці заходу студенти закликали присутніх до здорового способу життя, адже життя молоді настільки сповнене цікавих і захоплюючих подій, що не варто його втрачати заради примарних стимуляторів у вигляді цигарок, алкоголю і наркотиків.