28 квітня 2017 року в Центрі культури та мистецтв НАУ відбувся фінал найяскравішої події культурного життя університету – щорічний фестиваль «Студентська весна».
Протягом квітня 2017 року команда кожного інституту демонструвала журі та усім присутнім свої таланти, креативність, вокал тощо, а в останній день - фінальний виступ «джокер». За результатами підрахунку балів перше місце другий рік поспіль зайняла команда Навчально-наукового Юридичного інституту, друге місце – команда Інституту інформаційно-діагностичних систем, третє – Інститут комп’ютерних інформаційних технологій. Також, студенти Навчально-наукового Юридичного інституту стали переможцями у трьох номінаціях: Микита Барко (ПР-302) – «Краща чоловіча роль другого плану», Іван Якименко (ПР-402) – «Краща головна чоловіча роль», команда НН ЮІ – «Краща перша частина». Вітаємо команду Інституту із перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому!