11-13 квітня 2017 року у Запорізькому національному університеті України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.
За лідерство в олімпіаді змагалося 134 особи з 50 вищих навчальних закладів з усіх куточків України. Вони пройшли два тури – командний та індивідуальний, сумарно давши відповіді на 300 тестових запитань, що стосувалися 18 навчальних дисциплін. Оцінювали результати студентських перегонів провідні науковці в галузі вітчизняного права. Національний авіаційний університет представляли студенти Навчально-наукового Юридичного інституту: Аліна Желяк (група ПР–301), Ярина Семенюк (група ПР–301), Любов Гурін (група ПР–401). За результатами першого туру команда студентів Навчально-наукового Юридичного інституту отримала диплом ІІІ ступеня. На участь в індивідуальному турі претендували студенти з найкращим рейтингом, серед яких і студентка четвертого курсу Любов Гурін, яка у напруженій інтелектуальній боротьбі виборола диплом ІІ ступеня. Ці перемоги дуже значимі для наших студентів, адже додають їм впевненості у правильності вибраного ними професійного шляху, пов’язаного з юриспруденцією. Цей тріумф важливий і для нашого Інституту, так як ще раз підтверджує рівень підготовки студентів, який здобувається тільки наполегливою щоденною працею. Щиро вітаємо переможців! Бажаємо успіху, натхнення та нових вершин!