4 квітня 2017 року за результатами роботи наукового студентського гуртка «Правознавець» у Навчально-науковому Юридичному інституті проведено круглий стіл на тему «Взаємодія органів державної влади в системі державотворення України».
У роботі наукового заходу взяли участь: директор Інституту - Ірина Сопілко, відповідальна особа за науково-методичну роботу - Ростислав Калюжний, завідувач кафедри теорії та історії держави і права - Іван Бородін, керівник гуртка «Правознавець» -Наталія Пильгун, науково-педагогічні працівники, члени гуртка та студенти. Під час проведення круглого столу обговорювалися питання взаємодії Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, органів прокуратури, Омбудсмена. Важливим аспектом заходу були цікаві виступи студентів першого курсу, які ще роблять перші кроки у науці, але вміють висловлювати свою думку та відстоювати власну позицію. У ході підведення підсумків круглого столу зазначено, що діяльність наукових гуртків у вищих навчальних закладах є важливим напрямком діяльності, який допомагає студентам здобути навички наукової роботи та сформувати правовий світогляд. Адже за час роботи гуртка під керівництвом Наталії Пильгун студенти не лише виступають на його засіданнях, а й готують наукові статті, пишуть тези доповідей для участі у конференціях не лише в Україні, а й за її межами.