27 березня 2017 року відбулася зустріч професора Міжнародного університету м. Києва, французького експерта, голови клубу «Континентальний Європейський Союз» Олів’є Ведріна зі студентами Навчально-наукового Юридичного інституту.
У ході проведення лекції-дискусії на тему «Політичні, економічні проблеми безпеки Європейського Союзу», Олів’є Ведрін окреслив основні історичні, організаційні та фінансові аспекти Європейського Союзу, проаналізував проблеми євроінтеграції України, воєнного конфлікту на сході країни, а також надав професійне експертне бачення майбутнього економіко-політичного розвитку ЄС та України. Варто відзначити, що заняття проходило виключно на англійській мові. Студенти активно долучалися до дискусії ставлячи цікаві питання лектору та отримували на них вичерпну відповідь. Навчально-науковий Юридичний інститут в особі директора, д.ю.н., доцента Ірини Сопілко висловлює щиру подяку пану професору Олів’є Ведріну за проведену зустріч із студентами та запрошує до подальшої плідної наукової співпраці!