23 березня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-наукового Юридичного інститутута з метою підготовки майбутніх абітурієнтів до свідомого вибору майбутньої професії кафедрою теорії та історії держави і права проведено круглий стіл на тему «Юридична освіта в Україні: її зміст та значення».
Участь у роботі круглого столу взяли представники Навчально-наукового Юридичного інституту та учні старших класів середніх загальноосвітніх шкіл № 26, №46 та №159 міста Києва. Під час заходу розглянуто актуальні питання правової освіти в сучасних умовах державотворення та формування інформаційно-правового суспільства,обговорено подальші шляхи їїмодернізації та перспективи розвитку, висвітленоісторію виникнення та становлення юридичної професії, а також специфіку роботи працівників у сфері юриспруденції. Наприкінці зустрічіорганізовано екскурсії Навчально-науковим Юридичним інститутом та Музеєм Національного авіаційного університету, у ході яких старшокласники ознайомилися з діяльністю кафедр та роботою методичного кабінету Інституту, умовами навчання, особливостями студентського життя та здобутками університету.