Протягом 16-17 березня 2017 року професор кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового Юридичного інституту Валентина Козирєва відвідала загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів №40, №72, №230 м. Києва.
Мета – проведення профорієнтаційної роботи, спрямованої на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Під час проведення заходів Валентина Козирєва розповіла старшокласникам про переваги навчання в Національному авіаційного університеті, можливість отримання подвійного диплому після закінчення вищого навчального закладу, а також про особливості навчання за англомовним проектом, де викладання дисциплін здійснюється англійською мовою. Невід’ємною частиною зустрічей у навчальних закладах стало укладення угод про співпрацю між Національним авіаційним університетом та середньою загальноосвітньою школою №72 Святошинського району м. Києва, Національним авіаційним університетом та середньою загальноосвітньою школою №230 м. Києва.