20 березня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті для старшокласників загальноосвітніх середніх шкіл №55, №185 та №200 міста Києва проведено круглий стіл на тему «Юридична відповідальність неповнолітніх».
Науково-педагогічні працівники кафедри господарського, повітряного та космічного права: Дмитро Беззубов, Юрій Корнєєв, Наталія Жмур, Яна Горбатюк, Ірина Слободська та студенти 3-го курсу Вікторія Лісова, Ростислав Малий обговорили зі школярами актуальні проблеми юридичної відповідальності неповнолітніх в Україні, проаналізували норми Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачена відповідальність за адміністративні правопорушення, розкрили особливості провадження у справах про злочини неповнолітніх та навели статистику скоєних злочинів даною категорією осіб за 2014-2016 роки. Позитивним є те, що захід відбувся у форматі конструктивного діалогу, в ході якого учні дискутували, намагалися отримати нові знання та задавали різноманітні запитання. По закінченні круглого столу для школярів проведено екскурсію Музеєм Національного авіаційного університету, яка надала можливість їм поринути в історію створення та розвитку університету.