16 березня 2017 року у загальноосвітній середній школі № 222 та Ліцеї «Еко» № 198 м. Києва к.ю.н., доцентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Назаром Малярчуком разом з головою Студентської ради Інституту Тетяною Лукашенко для учнів старших класів проведено лекцію на тему «Система стримувань і противаг».
Упродовж заняття зі школярами розглянуті питання сутності системи стримувань і противаг як правової категорії, проаналізовані зміст, ознаки, шляхи та способи реалізації цього принципу в державному механізмі, обговорені принципи поділу влади в Україні, функції гілок влади, взаємоузгодженість їхньої діяльності тощо. Наприкінці зустрічі старшокласники ознайомились із діяльністю структурних підрозділів Національного авіаційного університету, а також особливостями навчання студентів за спеціальністю 081 «Право».