15 березня 2017 року в Центрі культури та мистецтв НАУ відбувся фінал фестивалю художньої творчості першокурсників «Березневі паростки-2017».
Фестиваль творчості першокурсників є традицією Національного авіаційного університету і вже п’ятнадцятий рік поспіль проходить в стінах одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Для молоді участь у цьому конкурсі – чудова нагода заявити про себе, прославитися на весь університет та продемонструвати розмаїття своїх талантів. Цього року першокурсникам Навчально-наукового Юридичного інституту випала нелегка місія 13 березня відкрити перший день фестивалю. Свій виступ юні студенти розпочали із візитки та продовжили ефектним і дуже запальним танцем у виконаннi дiвчат, конферансом, гумористичним відео, пiснею. За результатами оцінювання виступів команд Навчально-наукових інститутів Національного авіаційного університету, першокурсники Навчально-наукового Юридичного інституту посіли 3 місце, а студентка групи ПР-104 Роксолана Чернявська здобула перемогу у номінації «Краща жіноча роль». Вітаємо команду першокурсників та бажаємо їм подальших творчих злетів!