11 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей.
Захід проходив у приміщенні приймальної комісії, де випускники загальноосвітніх навчальних закладів та навчальних закладів I-II рівня акредитації мали можливість задати питання, які їх безпосередньо цікавлять представникам дирекцій Навчально-наукових інститутів. Майбутні абітурієнти, які обрали напрям підготовки 08 «Право», отримали можливість наочно познайомитися та поспілкуватися із керівним складом Інституту на чолі із директором, д.ю.н., доцентом, професором кафедри конституційного та адміністративного права Іриною Сопілко. Особливістю даного заходу була онлайн-трансляція із підключенням до мережі «Скайп» коледжів та загальноосвітніх навчальних закладів, під час якої випускники задавали питання керівникам Інститутів та отримували на них вичерпну відповідь. Крім інформації щодо особливостей вступу та умов навчання в Навчально-науковому Юридичному інституті, основних напрямків, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів, можливостей навчання за англомовним проектом, школярі отримали інформацію про умови працевлаштування після закінчення вищого навчального закладу в юридичних компаніях, з якими тісно співпрацює Інститут, зокрема, у адвокатському об’єднанні «Фортіс» та адвокатському об’єднанні «Солодко і партнери». Крім співробітників інституту до проведення Дня відкритих дверей були залучені представники органів студентського самоврядування, які розповіли абітурієнтам про структуру Інституту, наукове та творче життя студентів тощо. Наприкінці проведеного заходу співробітники та студенти запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей Навчально-наукового Юридичного інституту, який відбудеться 18 березня 2017 року об 1100 в аудиторії 1.439.