10 березня 2017 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни "Право інтелектуальної власності", студенти групи ПР-202 Навчально-наукового Юридичного інституту під керівництвом професора кафедри цивільного права і процесу Наталії Шуст провели судове засідання на основі справи "Twin Books Corporation" проти "Walt Disney Company" за порушення авторських майнових прав на твір "Bambi".
Під час проведення інтерактивного заняття студенти не тільки змогли відчути себе у ролі судді, адвоката, позивача чи свідка, а й отримали можливість наочно провести паралель між законодавством України і Сполучених Штатів Америки, знайти влучні факти ходу розслідування цієї справи, які б підтвердили правову позицію кожної із сторін. Судове засідання проходило в два етапи. Під час розгляду справи у суді загальної юрисдикції перемогу здобула команда студентів, яка представляли "Walt Disney Company", стверджуючи, що у ході розгляду справи встановлено, що майнові права на твір "Bambi" не було підтверджено у 1951 році, як це встановлює закон США і за цієї обставини твір потрапив у публічний доступ. У ході розгляду справи у касаційному порядку команда студентів, що представляла "Twin Books Corpotion", змогла довести, що перша публікація "Bambi" була опублікована у 1923 році у невідповідності до норм Акту США 1909 року. Судове засідання - це можливість ще більш глибше пізнати юриспруденцію, за допомогою гри перевести теоретичні знання у практичні навички та головне - навчитися чітко встановлювати захист і знаходити аргументи, які б його підтверджували. "Це був лише початок!"- як стверджують студенти: "Ми продовжимо паралельно із законодавством України вивчати закони світу та аналізувати їх, адже вивчення законів, знання та їх застосування - перший крок до розуміння правової системи держави та реалізації своїх власних прав".