03 березня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті проведено екскурсію для учнів старших класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.
Мета – ознайомлення майбутніх абітурієнтів з напрямами діяльності Навчально-наукового Юридичного інституту. У ході екскурсії старшокласники дізналися про спеціалізацію кафедр Інституту, умови вступу та навчання студентів-юристів, а також про можливість здобуття вищої освіти за англомовним проектом. Значна увага була зосереджена на особливостях діяльності структурних підрозділів Інституту, зокрема роботі методичного кабінету, загальний бібліотечний фонд якого налічує понад 4,37 тисячі примірників навчально-методичної літератури та інших документів, необхідних для якісної теоретичної підготовки майбутніх правників. Наприкінці заходу усі відвідувачі отримали буклети з інформацією про навчальний заклад та запрошення на день відкритих дверей, що відбудеться 11 березня 2017 року.