28 лютого 2017 року студенти 4-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту Ірина Утєхіна, Артуш Клеменюк, Гурін Любов, Аліна Моргун, Денис Настенко взяли участь у Дні відкритих дверей юридичної компанії «Eterna Law».
Провідні юристи-практики даної компанії: Ілларіон Томаров, Карина Павлюк, Юлія Сполітак, Володимир Бандура розповіли студентам про особливості роботи ЮК «Eterna» Law» та можливість проходження стажування в окремих структурних підрозділах. Ілларіон Томаров на прикладі однієї справи з інтелектуальної власності розкрив проблемні питання, які можуть виникати у сторін під час розгляду спору судом, Катерина Павлюк ознайомила із практичними аспектами ведення міжнародного податкового планування, Юлія Сполітак розкрила основні аспекти корпоративного права, Володимир Бандура проаналізував особливості національного судочинства. Крім цього, кожен спікер поділився зі студентами власним баченням тенденцій розвитку даних галузей права в Україні та за кордоном. Наприкінці зустрічі юристи-практики запросили студентів до співпраці шляхом участі у стажуванні, за результатами якого найкращі зі стажистів матимуть можливість впевнено претендувати на відкриті юридичні вакансії компанії.