З 13 по 18 лютого 2017 року за підтримки Федерації спортивного більярду України та Міністерства освіти і науки України проведено перший Чемпіонат України серед студентів з більярду «Вільна піраміда», «Пул-9», «Снукер».
У чемпіонаті взяли участь студенти з вісімнадцяти вищих навчальних закладів, які представляли 10 регіонів України. За результатами змагань, збірна команда Національного авіаційного університету до складу якої входять студенти Навчально-наукового Юридичного інституту Ілля Євтєєв (ПР-305), Ярослав Балицький (ПР-403), Дмитро Кизим (ПР-403) посіла І місце в командному заліку Чемпіонату України серед студентів з більярду «Снукер» та ІІ місце серед студентів з більярду «Вільна піраміда», «Пул-9». 20 лютого 2017 року в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко на засіданні ректорату подякував команді Національного авіаційного університету за чудову гру та особисто нагородив дипломами та подяками студентів, які привели збірну команди до здобуття призових місць. Вітаємо студентів Навчально-наукового Юридичного інституту та бажаємо їм подальших успіхів у даному виді спорту!