01 лютого 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася неймовірна подія - конкурс краси та грації «Міс Навчально-наукового Юридичного інституту».
Конкурс краси проходив у нічному клубі «FORCAGE» та складався з чотирьох турів. У першому турі конкурсантки мали можливість представити себе, які вони є в буденному житті, у другому - продемонстрували стиль 90-х у танцювальній формі, після чого дівчатам за відповідною тематикою були поставленні запитання. Третій тур складався з виходу учасниць в купальниках у бразильському стилі. У завершальному турі конкурсантки продемонстрували себе у вечірніх сукнях. У результаті об’єктивного суддівства, ніхто з красунь не залишився непоміченим. Кожна з дівчат отримала звання - міс натуральність, міс витонченість, міс загадковість, міс енергійність, міс ніжність та міс цілеспрямованість, а також була нагороджена приємними подарунками від спонсорів. За результатами підрахунку голосів, титул «Друга Віце-міс НН ЮІ», а також і титул «Глядацьких симпатій» отримала Юлія Яценко (ПР-103), «Перша Віце-міс НН ЮІ» - Маргарита Бойко (ПР-202), а жадану корону «Міс НН ЮІ» було вручено Ользі Бузун (ПР-203). Вітаємо Ольгу Бузун та бажаємо їй успіху та перемоги в університетському конкурсі «Міс НАУ»!