З метою вшанування мужності та нескореності духу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами, 31 січня 2017 року студенти групи ПР-303 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставника Людмили Шапенко відвідали пам’ятник-хрест героям Крут.
Трагічні події січня 1918 року залишили незабутній слід в історії українського народу, адже тогочасний подвиг молодих борців за незалежність та свободу не лише знаменував початок нової епохи національного пробудження, а й став уособленням справжньої любові до України. Під час заходу студенти зрозуміли, що вага маленької перемоги крутянців велика своєю юначою відданістю ідеалам державності, патріотизму та національної свідомості. А жертовні дії українських героїв й нині є взірцем для кожного сучасного захисника Батьківщини.