24 січня 2017 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся щорічний конкурс промов «Слово про Україну», присвячений Дню Соборності України.
Урочисто відкрила захід директор Інституту, д.ю.н., доцент Ірина Сопілко, яка привітала усіх присутніх зі святом єднання українського народу та побажала учасникам яскравих виступів і перемог. Захід продовжився яскравими промовами, піснями, декламуванням віршів під музично-танцювальний супровід учасниками конкурсу: учнями Спеціалізованих шкіл №197 ім. Дм. Луценка та № 159 з поглибленим вивченням англійської мови, Середніх загальноосвітніх шкіл №230, №72, №174, №281, №104 ім. О. Ольжича, Дитячої музичної школи № 39. Глядачі та члени журі були вражені креативними виступами та презентаціями теми конкурсу школярами, а особливе захоплення у них викликав виступ дітей з особливими потребами з інклюзивного 5-Г класу Середньої загальноосвітньої школи № 281 м. Києва. За результатами проведення першого етапу було відібрано шість фіналістів, які продовжили подальше змагання у конкурсі. У другому етапі учасники повинні були дати відповідь на питання «Я і Україна через 20 років». За результатами даного етапу журі нагородило грамотами школярів у наступних номінаціях: перемогу у номінації «Глядацькі симпатії» завоювали учні ЗСШ №281 м. Києва, «Майстер іміджу» - Олександра Омельченко, «Красномовність» - Ангеліна Олійник, «Найкраща презентація» - Марина Пономаренко, «Оригінальність промови» - Олександр Приходченко. Переможцями конкурсу стали: учнівська команда Середньої загальноосвітньої школи №281 м. Києва та учениця Спеціалізованої загальноосвітньої школи №159 поглибленим вивченням англійської мови - Ангеліна Олійник (І місце), учениця Спеціалізованої школи № 197 ім. Дм. Луценка - Марина Пономаренко (II місце), учениця Дитячої музичної школи № 39 - Єлизавета Антонова (III місце). За давньою українською традицією наприкінці заходу гостей привітали короваєм, який є символом благополуччя, достатку та сили духу нашого народу.