27 січня 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту студентами групи ПР-202 Діаною Таран та Тетяною Лукашенко під керівництвом доцента кафедри кримінального права і процесу Катерини Катеринчук проведено правовий лекторій зі школярами гімназії «Міленіум» № 318 та загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів № 54 на тему: „ Відповідальність неповнолітніх за нормами кримінального законодавства”.
Під час зустрічей студенти розповіли старшокласникам про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх. Звернули увагу присутніх на вік з якого настає кримінальна відповідальність та особливості призначення покарання за законодавством України. Під час проведення лекторіїв учні жваво долучалися до обговорення теми бесіди, ставили запитання, ділилися власним баченням даної проблематики, а наприкінці заходу були запрошені на День відкритих дверей НАУ, який відбудеться 11 березня 2017 року.