24 січня 2017 року на запрошення керівництва Навчально-наукового Юридичного інституту керівник апарату Солом’янської районної державної адміністрації м. Києва Олександр Король взяв участь у конкурсі промов «Слово про Україну», присвяченому Дню Соборності України.
У ході привітального слова Олександр Король зазначив, що відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й моральний обов’язок кожного берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом заради незалежності, соборності та державності. По завершенню свого виступу керівник апарату Солом’янської районної державної адміністрації м. Києва подякував керівництву інституту за можливість взяти участь у даному заході та вручив грамоти від Солом’янської РДА м. Києва за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності науково-педагогічним працівникам інституту: Ірині Сопілко, Вадиму Вишновецькому, Вікторії Череватюк, Софії Лиховій, Ніні Троцюк, Яні Горбатюк.