21 січня 2017 року в Приймальній комісії Національного авіаційного університету відбувся День відкритих дверей.
Мета - ознайомлення абітурієнтів та їх батьків із напрямками діяльності Навчально-наукових інститутів, які є структурними підрозділами університету. Майбутні абітурієнти, які виявили бажання навчатися за напрямом підготовки 08 «Право», отримали можливість наочно познайомитися та поспілкуватися із керівним складом Інституту: Іриною Сопілко, Вадимом Вишновецьким, Ніною Троцюк, Софією Лиховою, Юрієм Пивоваром, Світланою Вишновецькою, Іваном Бородіним, Вікторією Череватюк, Лілією Грековою, Вірою Новицькою, Валентиною Козирєвою. Особливістю даного заходу став візит керівника адвокатського об’єднання «Фортіс» Миколи Пашинського, який тісно співпрацює із Навчально-науковим Юридичним інститутом та виступає роботодавцем у працевлаштуванні його випускників. Під час заходу абітурієнти та їх батьки були проінформовані про особливості вступу та умови навчання в Навчально-науковому Юридичному інституті, основні напрямки, за якими здійснюється підготовка студентів-юристів, можливість навчання у наступному навчальному році за англомовним проектом, наукове та творче життя студентів тощо. Микола Пашинський відповів на запитання гостей, які в основному стосувалися критеріїв відбору випускників на вакантні посади. Представники Студентської ради інституту розповіли абітурієнтам про структуру Інституту (кафедри, Юридичну консультацію «Юридична клініка», Навчальний центр проблем повітряного та космічного права, Залу судових засідань, криміналістичну лабораторію, методичний кабінет, комп’ютерні класи), окремо зосередили увагу гостей на додатковій профілізації у галузі повітряного і космічного права, викладання навчальних дисциплін якої забезпечує кафедра господарського, повітряного та космічного права. Наприкінці проведеного заходу співробітники та студенти висловили щирі слова побажання побачити нинішніх абітурієнтів в якості майбутніх студентів Національного авіаційного університету.