Протягом грудня 2016 року доцентом кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Іриною Устиновою проведено профорієнтаційні зустрічі із учнями гімназії «Ерудит», спеціалізованих шкіл № 159 та № 149, загальноосвітньої середньої школи № 229 м. Києва.
Під час проведення заходів старшокласникам була надана інформація про структуру, напрямки діяльності Національного авіаційного університету, зокрема Навчально-наукового Юридичного інституту, спеціалізації, за якими здійснюється підготовка майбутніх юристів, умови вступу до вищого навчального закладу, вимоги навчального процесу, захоплююче студентське життя та роботу студентського самоврядування університету. Наприкінці зустрічей Ірина Устинова відповіла на запитання учнів та вчителів, які стосувалися порядку подачі документів та вступу на навчання до НН ЮІ НАУ.