13 грудня 2016 року старшим викладачем кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Анною Тодосієнко проведено профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх середніх навчальних закладах м. Києва.
В середній загальноосвітній середній школі №13 імені І. Хитриченка була проведена лекція на тему: «Профілактика підліткової злочинності», а у школі №83 – лекція на тему: «Свідомий вибір професії як головна проблема сучасної молоді». Мета даних заходів - ознайомлення майбутніх абітурієнтів з основами професії юриста та профілактика злочинів, які вчиняються неповнолітніми.