7-9 грудня 2016 року студенти-практиканти Юридичної консультації «Юридична клініка» Національного авіаційного університету взяли участь у виставці-форумі «Правники-суспільству», головним завданням якої є надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам.
Захід проходить традиційно в рамках Всеукраїнського тижня права, в якому беруть участь провідні Юридичні клініки вищих навчальних закладів, юристи-практики, члени Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та фахівці Міністерства юстиції України. Протягом трьох днів студенти-практиканти надавали консультації населенню з цивільного, цивільного процесуального, спадкового, житлового, сімейного права, що дало можливість їм підвищити свій професійний рівень, а також відвідували майстер-класи відомих юристів-практиків. Практиканти Юридичної консультації «Юридична клініка» Національного авіаційного університету вже шостий рік поспіль беруть участь у виставці-форумі. Така діяльність допомагає їм застосовувати свої знання при вирішенні юридичних справ на практиці.