09 грудня 2016 року, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, відбулася зустріч асистента кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Людмили Шапенко та студентки групи ПР-104 Ірини Пущик з учнями старших класів загальноосвітньої середньої школи № 248 м. Києва.
Мета - обговорення теми «Юридична освіта як основа правової держави». У ході заходу піднімалися проблемні питання щодо захисту прав і свобод людини і громадянина, забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, формування інших державно-правових інститутів в умовах становлення та розвитку України як правової держави. Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про переваги юридичної професії, її роль у розбудові соціальної демократичної держави, а також про різноманітні юридичні спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в НН ЮІ НАУ.