6 грудня 2016 року в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права в загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району міста Києва відбулась учнівська конференція, присвячена проблемам захисту прав дитини на тему: “Права дитини в сучасному світі”.
На запрошення керівництва загальноосвітнього навчального закладу, участь у роботі конференції взяла к.п.н., доцент кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Вікторія Зуєва. Конференція розпочалася із вступного слова директора школи Ірини Братищенко, яка наголосила на необхідності проведення таких заходів, адже вони сприяють запровадженню високих правових стандартів, підвищенню правової освіти, культури та обізнаності учнів. Старшокласники підготували цікаві презентації та доповіді, в яких не тільки звернулися до актуальних та злободенних питань сучасного світу, а й представили власне бачення вирішення тих чи інших суспільних проблем. Завершенням заходу стало знайомство учнів з перевагами навчання в НН ЮІ НАУ та особливостями спеціалізації майбутніх фахівців права. Дирекція школи підкреслила нагальну необхідність проведення спільних заходів юридичного спрямування, з метою популяризації правових знань серед учнівської молоді, формування правової свідомості та культури школярів.