7 грудня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся конкурс «Найрозумніший першокурсник - 2016».
Традиційно у грудні кожного навчального року Студентська рада разом із Науковим товариством студентів та аспірантів організовує та проводить інтелектуальний конкурс серед першокурсників, з метою виявлення серед них найбільш допитливих та обізнаних студентів. Цьогоріч учасниками заходу стали 9 першокурсників: Анна Ейсмонт (ПР-103), Катерина Майка (ПР-103), Яна Кібальник (ПР-103), Андрій Ткаченко (ПР-101), Борис Кузьмук (ПР-102), Ірина Мельничук (ПР-102), Ірина Пущик (ПР-104), Давид Чікунов (ПР-104), Яна Матвійчук (ПР-104). Студентів оцінювало компетентне журі у складі: голови Ірини Сопілко – директора Навчально-наукового Юридичного інституту, д.ю.н., доцента, професора кафедри конституційного та адміністративного права, а також членів журі: Ростислава Калюжного – відповідальної особи за науково-методичну роботу, д.ю.н., професора, професора кафедри теорії та історії держави і права, Ніни Троцюк – відповідальної особи за навчально-виховну роботу, к.ю.н., доцента кафедри цивільного права і процесу, Ігоря Розума – к.ю.н., доцента кафедри конституційного та адміністративного права. Конкурс складався з трьох турів. У І турі учасникам були запропоновані тестові завдання з історії України, основ правознавства, конституційного права України та української літератури. У ІІ тур пройшло 6 першокурсників. До фіналу (III тур) потрапило 3 студенти, які у вирішальному етапі повинні були обрати конверти, в яких містилися картки з певними категоріями. Головним завданням фіналістів було дати максимальну кількість правильних відповідей на запитання обраної категорії протягом 1 хвилини. Під час запеклої боротьби найбільшу кількість баліву категорії «Організація судових та правоохоронних органів» набрав Борис Кузьмук (група ПР-102), який і став переможцем даного інтелектуального конкурсу, друге місце у категорії «Теорія держави і права» зайняла Ірина Пущик (група ПР-104), третє місце у категорії «Історія держави і права зарубіжних країн» - Ірина Мельничук (група ПР-102). Завершенням конкурсу стало вручення переможцю кубку, який за традицією став перехідним з року в рік, дипломів та медалей. Вітаємо переможців! Бажаємо усім неперевершеного успіху та натхнення у подальшій роботі! І пам’ятайте, це – лише початок!