До відзначення Всеукраїнського тижня права, 05 грудня 2016 року студентка групи ПР-405 Навчально-наукового Юридичного інституту Тетяна Корженівська взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської Парламентської правничої школи.
Захід було організовано та проведено Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. В організаційний комітет всього було подано 70 мотиваційних листів від бажаючих взяти участь у правничій школі та лише половина з них були відібрані спеціальною комісією у складі членів організаційного комітету школи та представників Комітету з правової політики ВРУ. У ході заходу для слухачів правничої школи проведено екскурсію будівлею Верховної Ради України, а також майстер-класи народних депутатів України Сергія Соболєва, Андрія Іллєнка, Остапа Єднака та помічника-консультанта народного депутата України Ярослава Баркова. Учасники обговорили з народними обранцями проблеми та перспективи розвитку парламентаризму, ознайомились з методиками роботи апарату та комітетів Верховної Ради України, процедурою внесення змін до Конституції України та процедурою подання законопроектів тощо. На завершення заходу, всі учасники отримали сертифікати.