5 грудня 2016 року в зв’язку з відзначенням 68-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини асистентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Алісою Кочнєвою та старшим викладачем Анною Тодосієнко проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 65 м. Києва у формі правового брейн-рингу на тему: «Права та обов’язки дітей».
Правовий статус кожної дитини включає в себе певні права та обов’язки, які, до речі, не є вичерпними. Їх використання і дотримання сприяє всебічному розвитку дитини як особистості, розвитку її талантів, розумових та фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей і національної свідомості. Під час проведення даного заходу учні мали змогу перевірити, удосконалити свої знання про права та обов’язки. В результаті проведення брейн-рингу 1 місце отримала команда «Криміналісти», 2 місце - «Діти закону», 3 місце - «Детективи». Наприкінці заходу школярі були нагороджені дипломами за призові місця та цікавою літературою. Даний захід допомагає учням краще перевірити, закріпити свої знання з правознавства, адже права та обов’язки кожної дитини є неодмінною складовою існування та розвитку суспільства.