02 грудня 2016 року студенти групи ПР-203 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Мариною Зеленовою відвідали національний палац мистецтв “Україна” та подивились виставу “Тіні забутих предків”.
Глибокий і поетичний, наївний і демонічний, загадковий і відкритий одночасно мікрокосм Гуцульщини - ось та атмосфера, в яку занурює з перших хвилин вистава. Автори вистави “Тіні забутих предків” звертаються не тільки до фольклорної культури гуцулів, а й до проблеми буття, розуміння світу і самоідентифікації в структурі вікових вірувань і традицій. Вистава познайомила студентів з віковими культурними традиціями України та справила на них позитивне враження. Культурний розвиток - одна з основ виховання сучасної молоді та прищеплення їм любові та поваги до свого народу.