Уже традиційно, у грудні кожного року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, мета якого - підвищити рівень правової культури населення, а також проінформувати громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.
05 грудня 2016 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту Юлія Лобода (ПР-503М), Назар Монастирський (ПР-503М), Любов Гурін (ПР-403), Тетяна Кидонь (ПР-403), Валерія Миронова (ПР-403), Наталія Степанківська (ПР-401) взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського тижня права, яке проходило у Міністерстві юстиції України. Перед студентами-правниками виступили відомі й досвідчені їх колеги: заступник Міністра юстиції України - Ганна Онищенко, заступник Міністра освіти й науки України - Володимир Ковтунець, посол, координатор проектів ОБСЄ в Україні - Верба Вайдотас, директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України - Юрій Шимшученко, радник з питань роботи з громадянським суспільством проекту "Нове правосуддя" USAID, голова Конституційного суду України - Юрій Баулін, суддя Верховного суду України - Василь Гуменюк, ректор Академії адвокатури України - Тетяна Варфоломеєва, дійсний член НАПрН України - Наталія Оніщенко. Кожен з виступаючих поділився з присутніми своїм баченням значення професії правника для розвитку країни. Крім цього, протягом тижня студенти матимуть можливість також відвідати майстер-класи відомих юристів, взяти участь у тематичних заходах інформативного та виховного характеру та у виставці-форумі «Правники-суспільству». Заходи, які приурочені до Всеукраїнського тижня права, допоможуть молодим правникам здобути нові знання, а громадянам, що потребують юридичної допомоги - знайти рішення своїх проблем.